Doprovodná akce

Promítání filmů o životě a díle Gerharda Richtera

Kdy
Kde Studentský kostel Sv. Rodiny, ul. Karla IV. 22, České Budějovice

GERHARD RICHTER: ČESKÉ BUDĚJOVICE – PRAHA

Výlet zdarma na výstavu Gerharda Richtera do Národní Galerie v Praze.  Dům umění České Budějovice je partnerem oslav Česko-německého kulturního jara, jehož organizátoři pro budějovické publikum připravili jedinečný dárek: cestu na komentovanou prohlídku velké retrospektivní výstavy Gerharda Richtera do Národní galerie v Praze.

Tuto expozici je možno navštívit spolu s výstavou dalšího současného německého umělce, Eberharda Havekosta v Galerii Rudolfinum, na závěr zažijete uměleckou intervenci a přípitek v Goethe-Institutu v Praze.

Naladit se k výletu můžete ale ještě v Českých Budějovicích – Dům umění pro vás na úterý 23. 5. 2017 v 17.00 hodin připravil promítání filmů o životě a díle Gerharda Richtera. Promítání se bude konat ve STUDENTSKÉM KOSTELE SV. RODINY – ul. Karla IV. 22 Č. Budějovice

Harmonogram cesty:

V úterý 30. 5. 2017 vás speciálně potištěný vagon Česko-německého kulturního jara zdarma odveze na výstavu do Prahy i zpět do Českých Budějovic.

Odjezd: z Českých Budějovic v 08:05 hod. Sraz na nástupišti v 7: 55 hod

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY SE PŘIJÍMAJÍ V GALERII DOMU UMĚNÍ OSOBNĚ, NEBO NA TEL. ČÍSLE: 386360539 NEBO NA EMAILOVÉ ADRESE: pel.lexova@gmail.com UZÁVĚRKA 2. 5. 2017